Rozklady.pl - internetowe rozkłady jazdy PKP PKS MZK i inne




Jastrzębie Zdrój - PKS || Pytania
2014-08-28 20:16:36
jak dojechac z pruchnej do jastrzebia zdroj
        
Odpisz na ten wpis   

Bielsko-Biała - MZK || Pytania
2012-03-08 06:39:17
Big help, big help. And superlative news of corsue.

        Ostatnia odpowiedź

        2014-08-23 23:33:57
        Z pod Sfery do Kustronia. Z przystanku Wałowa linią 38 Cygański Las wysiaść na przystanku Partyzantów Belos. Możliwość 2 przejść na przystanek Hotel Prezydent w kier. Szczyrku, Szyndzielni liniami 10 24 lub 57 i wysiaśc na Partyzantow Belos
        
Odpisz na ten wpis   

Kraków - RDA - Dworzec || Pytania
2014-08-23 20:22:04
Czy przewoznik `szwagropol` kursuje tez w soboty zgodnie z tym rozkladem co na stronie ?
        
Odpisz na ten wpis   

Oświęcim - PKSiS || Komentarze
2014-08-23 13:06:51
Gdzie zniknęła strona PKS Oświęcim?! Co za dno!
        
Odpisz na ten wpis   

Opole - PKS || Komentarze
2014-08-23 11:18:07
Jest besposredni autobus z opola do ciechocinka
        
Odpisz na ten wpis   

Częstochowa - PKS || Pytania
2014-08-22 21:56:15
czy jest jakies bezposredni dojazd do szczawnicy
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Pytania
2014-08-22 21:53:00
Jakim MKSem należy pojechać żeby dotrzeć na Dworzec PKS w Lublinie z ul. Przyjaźni 17(Pensjonat Relax)w Lublinie
        
Odpisz na ten wpis   

Żywiec - PKS || Komentarze
2014-08-21 20:20:48
jak dojadę z zywca do krakowa? bardzo pilnie potrzebuje odpowiedzi. najlepiej, gdyby odjazd byl w godzinach od 6 rano. chodzi o 29 sierpien 2014!!! bardzo prosze o pomoc!
        
Odpisz na ten wpis   

Częstochowa - PKS || Pytania
2014-01-14 20:32:26
czy jet połączenie do lublina w sobotę 18 01 2014 i ile kosztuje bilet a także gdzie go kupić

        Ostatnia odpowiedź

        2014-08-21 07:29:03
        Gdzie kupić bilety z Ustronia do Będzina
        
Odpisz na ten wpis   

Zielona Góra - PKS || Komentarze
2014-08-20 14:58:10
Czy ktkos wie jak dojechac do Inowrocławia bez przesiadki?
        
Odpisz na ten wpis   

Szczecin - PKS || Komentarze
2014-08-19 18:24:27
Proszę o bezpośrednie połączenie autobusem z Radomia do Stargardu Szczecińskiego
        
Odpisz na ten wpis   

Słupsk - PKS || Pytania
2014-08-18 20:50:47
Jak dojechać ze Słupska do Wałbrzycha w dniu 26.08.14
        
Odpisz na ten wpis   

Warszawa - MZA || Komentarze
2014-08-18 20:30:34
jak dojechać z Warszawy do Popowa Letnisko
        
Odpisz na ten wpis   

Gryfice - PKS || Komentarze
2014-08-18 15:44:45
Gdzie jest rozkład? Co to ma być?

        Ostatnia odpowiedź

        2014-08-18 17:19:45
        Czyżby nikt nie odpowiadał za tą stronę, ona jest do d...!
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Pytania
2014-08-17 19:21:04
witam jakim autobusem miejskim można dojechać z głównego dworca pks na ulice bazylianówke 46? i na którym przystanku wysiąść?
        
Odpisz na ten wpis   

    

Bielsko-Biała - PKS
Opis / Adres : Data dodania : 2005-12-09
PKS Bielsko-Biała
ul. Legionów 54
43-300 Bielsko-Biała

Dworzec PKS:
ul. Warszawska 7
43-300 Bielsko-Biała

Aktualizacja  : 2011-04-24

Odwiedzin : 381256
Kontakt, telefony :
703 30 32 94 (Informacja o rozkładzie jazdy)
(33) 829-53-10 (Sekretariat)
Rozkład jazdy, ceny biletów, uwagi, rozkład zapasowy :
brak cen biletów
brak rozkładu zapasowego
Obsługiwane miasta :
Bielsko-Biała
Łącznie (349)     Komentarze (323)       Pytania (26)
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Dokładnie matoł to mało cały ten pks to nieporozumienie w Bielsku-Białej ceny rosną standard maleje a o rozkładzie jazydy to katastrofa nigdy go nie ma chyba że to jakimś szyfrem zrobione ale na pewno nie dla przeciętnych ludzi.powinien być prosty.ktoś zebrał kupe kasy żeby się wykazać.Do bani
   ->Dodał(a) : krzychu.1968@wp.pl   17.08.2014 19:21
dlaczego nie ma rozkladu jazdy czyzby nie bylo stac taka fime az wstd
   ->Dodał(a) : krzychu.1968@wp.pl   17.08.2014 19:21
wstd aby takie miasto nie mialo polaczenia o informacji z pasazerami,rozwiazac zarzad
   ->Dodał(a) : krzychu.1968@wp.pl   17.08.2014 19:21
do cholery jasnej juz dwa dni szukam rozkladu jazdy i nic ,pusto,inne miasta wchodza normalnie tylko w tym syfie jaki jest bielsko jeden wielki burdel,kto za to odpowiada-za co my placimy ?
   ->Dodał(a) : mama1506@hotmail.com   17.08.2014 19:21
mam pytanie,czy jest polaczenie PKS-u ze Słowacia?chodzi mi konkretnie o miasto Preśewo na Słowaci.Prosze o odp.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
rozklad jazdy bielsko-biala
   ->Dodał(a) : kuczmarwa@op.pl   17.08.2014 19:21
wg was z Bielska do Cieszyna nic nie jeździ! Weźcie się do roboty i coś na tej stronie nasmarujcie. Przykład bierzcie z Katowic , Częstochowy , Cieszyna , itd.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z Wałcza do Bielska Białej autobusem PKS
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
odjazd do żywca
   ->Dodał(a) : heman123   17.08.2014 19:21
porażka jest nawet ze stroną neta... chce sprawdzić rozkład a tu nie ma przystanku w bielsku po prostu odparował ... szkoda korzystać z takich usług skoro tak dba sie o klijenta
   ->Dodał(a) : Ewka   17.08.2014 19:21
Nie mozna znależć zadnych połaczeń !!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
rozkład jazdy PKS z Gliwic do Bielska Białej
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
rozkład jazdy PKS z Gliwic do Bielska Białej
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
rozkład jazdy PKS z Gliwic do Bielska Białej
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
BIELSKO ->NOWY TARG
   ->Dodał(a) : SLOWIANKA2@VP.PL   17.08.2014 19:21
ZGADZAM SIE Z POPRZEDNIMI OSOBAMI TO JEST NAPRAWDE SKANDAL, ZEBY W INTERNECIE NIE MOZNA BYL;O ZNALEZC ROZKLADU A ZA MINUTE POLACZENIA Z INFORMACJA PLACILO SIE 2 ZL, NAPRAWDE SZKODA SLOW I LEPIEJ PRZERZUCIC SIE NA PKP, ONI CHOCIAZ MAJA PORZADNE ZROBIONA STRONE I ROZKLAD, NAWET NIE ZNALAZLAM NA STRONIE PRZYSTANKU W BIELSKU, TRAGEDIA NAPRAWDE, ZMIENCIE TO, CHYBA ZE PO PROSTU CHCEICIE TRACIC KLIENTOW
   ->Dodał(a) : slowianka2@vp.pl   17.08.2014 19:21
JA SIE ZGADZAM Z OSOBAMI POWYZEJ, TO JEST NAPRAWDE SKANDAL, ZEBY NIE BYLO W INTERNECIE ROZKLADU, A ZA MINUTE POLACZENIA (NA MINUCIE SIE NIE SKONCZY) PLACILO SIE 2 ZL, HORROR !! ZMIENCIE TO, CHYBA ZE CHCECIE TRACIC KLIENTOW TAK JAK NAS ! PKP MA SUPER STRONKE I WY SIE DO NICH NIE UMYWACIE !
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
niestety nie znajdziesz bo PKS na daleko klienta ciekawe jak długo....
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Taki rozkład jazdy to o d..e można rozbić. PKS w Bielsku - Białej nic sie nie stara o pasażerów. Mają nas w "głębokim poważaniu"
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
chcę jechać z Bielska do Zakopanego ale nie ma ROZKŁADU JAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Więc skąd mam wiedzieć o której g jedzie jakiś autobus
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
myślałem że dworzec pks jest na Warszawskiej ale wpisując w wyszukiwarkę waszą Bielsko -Biała jako stacja startująca odp nie ma takiej więc jak mam szukać połączeń z Bielska skoro bo NIE MA !!!!!!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Dodala;Rena 43@OP.PL 2010.12.13 o ktorej jedzie autubus z Bielsk-Bialej do BUSKA zdroju w dniu 2011 01
   ->Dodał(a) : majosz   17.08.2014 19:21
Polączenie z Bielska jest we wszystkich kierunkach , mimo ze jest zima to autobusy jadą .
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
co to jest za ochu...nie!!!!! nic nie mozna znalezc!!!! kto robil ta stronke???? chyba przetarg na stonke byl poprzez znajomy znajomego!!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jestem w wiekszosci za ogolem,ale tez wnie pasazerow korzystajacych z przystankow autobusowych, ktorzy zrywaja zlosliwie lub bezmyslnie rozklady jazdy, wiecej kultury!
   ->Dodał(a) : Podróżnik   17.08.2014 19:21
taki rozkład jazdy to se w dupę wsadźcie>.<
   ->Dodał(a) : ciosek53@wp.pl   17.08.2014 19:21
bielsko-biała>sandomierz
   ->Dodał(a) : KTOS   17.08.2014 19:21
KUR******** PO CO WAM TEN ROZKŁAD JAZDY JAK JA NIC NIE MOGĘ W NIM ZNALEŹĆ MASAKRA JAKAS!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Bielsko-Biała-Katowice
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jebniety rozklad jazdy jak ten caly pks
   ->Dodał(a) : Lers   17.08.2014 19:21
No faktycznie, stronka o d... rozbić, już ja lepszą stronkę zrobiłem w liceum... Istna masakra, wolę pkp, zarówno do jazdy jak i widoczności rozkładów
   ->Dodał(a) : zniechęcona   17.08.2014 19:21
dlaczego nie wyciągacie wniosków z wpisów- dlaczego jest taki problem z tym rozkładem jazdy?? Zróbcie coś- nie dziwię się ,że te PKS- y bankrutujśą. Po prostu nie przejmujecie się pasażerem.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
gzie sa rozklady na prrzystankach
   ->Dodał(a) : marek17   17.08.2014 19:21
gzie sa rozklady na prrzystankach
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
ta stronka jest ch.../warta pomyslcie nad nowym przetargem powodzenia
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
za ten rozkład dyrektora pks na stadion
   ->Dodał(a) : iwa    17.08.2014 19:21
rozkład jazdy bez sensu
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
przepraszam dyrektora za wpis na stadion
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z krakowa do szczyrku?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z krakowa do szczyrku? odpisz na ten wpis
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z krakowa do szczyrku? odpisz na ten wpis
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
rozklad autobusow bielsko jastrzebie zdroj
   ->Dodał(a) : xx   17.08.2014 19:21
zgadzam cię całkowicie z poprzednimi wpisami, totalna beznadzieja, nic nie można znależć a grafika pozostawia wiele do życzenia...
   ->Dodał(a) : Wiola   17.08.2014 19:21
Pomocy, proszę Jak dojechać z Warszawy do Ustronia
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Nie prawda, wszystko można znaleźć, trzeba trochę myśleć - oto prosta rada..
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Ja bym prosił o stanowiska odjazdu autobusów w rozkładzie bo nie znalazłem a jest ich trochę na tym dworcu.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Moje uszanowanie mieszkam przed Bielskiem i proszę sobie wyobrazić żeby dojechać do Kobiernic które są za Bielskiem z mojego punktu widzenia muszę jechać dwoma autobusami. Czy PKS Bielsko mógłby rozwiązać jakoś tą sytuację. Wydaje mi się że liczba osób która jedzie na tym kierunku jest dość spora, choć nie jestem fachowce. Ale teraz muszę zapłacić 7 złotych aby dostać się do wybranego miejsca aprz
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
C.D. poprzedniej wiadomości. ... a przecież mógłbym zapłacić 4 czy nawet mniej jadąc tylko jednym autobusem. Żeby nie było sprawdziłem połączenia PKS Cieszyn który mógłby połączyć komunikacją podmiejską nasze województwo na całej linii na tej szerokości geograficznej ale on też jest zainteresowany jedynie kursami pośpiesznymi na trasie Cieszyn - Kraków. Może ktoś się tym zajmie jak nie to pozostaj
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
C.D. wiadomości poniżej ;) strasznie się to czyta w takiej formie. ... pozostaje czekać na Busy. Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś to czyta.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
***wdupe
   ->Dodał(a) : hultaj_malutki@wp.pl   17.08.2014 19:21
Brakuje polaczenia na Wroclaw , a wogole to jakos ostatnimi laty trudno poruszac sie po tej naszej Polsce . Kiedys wsiadalam w Krynicy Gorskiej i wysiadalam w Szczecinie z jednego pociagu ,teraz aby dojechac do Wroclawia -trzy przesiadki . Z PKSjeszcze gorzej.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
nie można wejść do rozkładu a na przystanku zerwany.Więc skąd mam wiedzieć o której są autobusy.A może by tak sprzedawać nowy rozkład na terenie dworca skoro ta strona tak często jest niedostępna
   ->Dodał(a) : mmmmm   17.08.2014 19:21
po jakego jest ta stonka skoro nie można jej otworzyć ??????!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
po jakiego jest ta strona inf.rozkładów skoro nie można jej otworzyć ?!!!!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac do jaworza z bielska
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
z bielska biała do pżemyśla
   ->Dodał(a) : mati   17.08.2014 19:21
ludzie, jak dostać siędo rybnika z bielska?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Z Pisarzowic do dworca wB-B w dn. 4 maj od 8 rano
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechać do jaworza górnego z bielska-białej
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechać do jaworza górnego z bielska-białej
   ->Dodał(a) : ADIANDREAS24@WP.PL   17.08.2014 19:21
JAK DOJECHAĆ Z BIESKA BIAŁEJ D.A DO CZERNICHOWA
   ->Dodał(a) : luberga@o2.pl   17.08.2014 19:21
Czy jest jakiś autobus do Sochaczewa, oczywiście mogą być przesiadki
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
bielsko pks dabki
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechaćz bielska białej do mrągowa
   ->Dodał(a) : marcin/spiew@poczta.onet.pl   17.08.2014 19:21
jak dojechac z bb do debicy??jedzie jakis pks??pomocy
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
sobota krakow bielsko biała odjazd
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
połaczenie bielsko-oswiecim,dzisiaj po 15 tej
   ->Dodał(a) : kkjo   17.08.2014 19:21
Jak najszybciej dojechać z Bielska-Bydgoszczy 1.06.2011
   ->Dodał(a) : jadwiga.winska   17.08.2014 19:21
Jak dojechać z Bielska Białej do Jordanowa w dniu 27.05.2011
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z bielska bialej do krakowa
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
pizda blada *** nie rozkład jazdy
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Mam prośbę-umieście taki rozkład jazdy jaki jest na tablicach na dworcu PKS.Teraz nic nie można znależć.Zmieńcie informatyka lub sposób wyszukiwania np na taki jaki ma MZK.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Jak z dworca gl.PKS Bielsko Biala dojechac 15.07.2011 do Mielna?
   ->Dodał(a) : krystyna-ptaszynska55@wp.pl   17.08.2014 19:21
jak dojechać z bielska-białej do ustki lub rowy
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z bielska do dabek nad morze
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
do Darłówka przez Dąbki będa kursowały autobusy od 23 czerwca do 4 wrzesnia w czwartki piątki soboty i niedziele. również do ustki kursuja autobusy (obsługa PKS Bytów) z żywca przez bielsko - codziennie
   ->Dodał(a) : kristoferson   17.08.2014 19:21
do zyci z takim rozkładem jazdy,to tylko w naszym Rezerwacie tak maze byc.Masakra,po co cos robicie jak nawet niemacie pojecia o tym.INORMATYK to niewszystko tepaki.
   ->Dodał(a) : widz   17.08.2014 19:21
JAK dojechać z bielska do katowic????????????
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Godziny odjazdów Szczyrk Biła
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Poranne godziny odjazdów Szczyrk Biła
   ->Dodał(a) : Bear   17.08.2014 19:21
Nie ma połączeń z Bielsko-Biała?Do niczego ten rozkład.Wstyd.Jeśli tak dbacie o klientów to ja dziękuję za usługi.
   ->Dodał(a) : make up   17.08.2014 19:21
brak kierunkow na stanowiskach odjazdowych wczujcie sie w starszych ludzi którzy po kolei czytają wszystkie tablice
   ->Dodał(a) : ewa_jar40@interia.pl   17.08.2014 19:21
jakim środkiem transportu najtaniej dojechać do Rowy/morze
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
ten rozklad jest do d..y
   ->Dodał(a) : tm631964@vp.pl   17.08.2014 19:21
poszukuję połączenia z bielska białej do ustronia przystanek blisko centrum lub sanatorium rosomak w dzień roboczy najlepiej wcześnie rano tj. około 6- 7. lub alternatywnie z katowic do uastronia około 5 rano. Dziękuję za pomoc. Poszukująca M.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
bardziej zrabanego rozkladu sie zrobic nie dalo, od pol h mysle jak dojechac do Jastrzebia i dalej nie wiem
   ->Dodał(a) : letnik   17.08.2014 19:21
Dno a nie rozkład jazdy, no ale wszystko tłumaczy że to BIELSKO-BIAŁA
   ->Dodał(a) : Marta   17.08.2014 19:21
Potrzebuje jechac w srode 25 z Bielska do Rybnika :Moze ktos mnie zabierze...HMM ---
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
. .b
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
rudzica.bielsko.biala
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
połaczenie z Włocławka do chodeczka
   ->Dodał(a) : edi1951@interia.pl   17.08.2014 19:21
Godziny odjazdu B-Biała dworzec osobowy do Częstochowa dworzec osobowy/w tygodniu/
   ->Dodał(a) : szalona.   17.08.2014 19:21
Dno i jeszcze raz dno... W końcu się nie ma co dziwić bo to Bielsko Biała. Ale moglibyście się postarać...
   ->Dodał(a) : szukaj szukaj i wyszukaj   17.08.2014 19:21
chyba nie ma połączeń bielsko - biała do Międzybrodzie bialskie bo napisało mi ,,nic nie wpisałeś w polu wyszukiwania"
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Co to za rozkład, że nie ma miasta Włodawa. Ciekawe?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Witam czy jest połączenie pks lub bus prywatny z Bielska białej do Ustronia 2 września ok. 11? Przyjeżdżam pociągiem z Gdańska o 9.59 i raz w rozkładzie znajduję pks o 11 innym razem nie, więc chciałabym wiedzieć na co mam liczyć, czy ktoś może mi pomóc?
   ->Dodał(a) : alo.kaminska@gmail.com   17.08.2014 19:21
To totalne szaleństwo znaleźć połączenie PKS Warszawa - Szczyrk, w niektórych wyszukiwarkach sugerowane są przystanki np. Bielsko-Biała Dworzec PKS, a po wprowadzeniu tych danych, pokazuje się informacja że nie ma takiego przystanku !!! O braku innych informacji jak cena, km itd nawet nie będę wspominała !!! WIELKI BAŁAGAN< BAŁAGAN< BAŁAGAN !!!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
pilnie potrzebuje we wtorek transport z Jastrzębia do bielska, jesli jest taka mozliwosc prosze o godziny autobusu
   ->Dodał(a) : kuba   17.08.2014 19:21
Ta strona jest skandalicznie beznadziejna. Znalezienie potrzebnych informacji graniczy z niemożliwością. Frustracja przy korzystaniu porównywalna z frustracją przy próbach telefonicznego połączenia się z przychodnią podstawowej opieki zdrowotnej.
   ->Dodał(a) : ewa   17.08.2014 19:21
Na trasie Bielsko-Warszawa jaka jest cena biletu i czy skoro jest przelotowy autobus czy będą miejsca w Bielski? EWA
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Trasa Bielsko Biała -Kraków
   ->Dodał(a) : pogromca pks   17.08.2014 19:21
witam i wiele osób ma racje,ta strona to lipa!!!!!!!!!! pozdrowienia dla pks haha
   ->Dodał(a) : pogromca pks   17.08.2014 19:21
jechalem z dublina do belfastu i braklo miejsc i przewoznik podstawil nastepny autobus a nie wiem co bedzie jak pojade teraz na urlop i sie nie zalapie na autobus haha ,to przyklad dla naszych pkaeskow
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
beznadziejny
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
bielsko biala - mielno
   ->Dodał(a) : masorz   17.08.2014 19:21
Ta strona to jakies wielkie nieporozumienie!Szybciej na butach zajde z Bielska na Hel niz sie tutaj czegokolwiek dowiem.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Ćwoki z pks-u Bielsko-Biała -do kamieniołomów!!!
   ->Dodał(a) : GHSFG   17.08.2014 19:21
CO TO ZA SERWIS?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Oddpowiedzialnych za prowadzenie tej strony internetowej wyslac na podstawowy kurs obslugi komputera. Moooooze sie naucza do czego sluzy komputer. Profesjonalisci z was zadni. Wstyd !!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
prosze o połączenie z bielska do jeleniej gory wszystkie
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechac z bielska do jeleniej gory
   ->Dodał(a) : Egzorcystka    17.08.2014 19:21
Rozkład jazdy ??? To jakieś kpiny !!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
z zywca do bielska bialej
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Trauma z tą strona, jz lepiej żeby jej wogóle nie było bo tylko mozna sie wkur**c
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak może nie istnieć Kraków rda? Ten rozkład nadaje się do kosza.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
potrzebuje normalny a nie poje rozklad jazdy ukladaja go chyba marsjanie
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
do dupy nawet sie nie nadaje
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
ile kosztuje bilet do bielska-bialej
   ->Dodał(a) : sadeczanin   17.08.2014 19:21
przeciez to paranoja!!potrzebuje najzwyklejszy rozklad jazdy gdzie jedzie i z jakiego stanowiska i gdzie to jest?smiech
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Taki rozkład to do dupy.Bilety za przejazd drogie,a rozkładu porządnego nie ma.
   ->Dodał(a) : duro@poczta.onet.eu   17.08.2014 19:21
dziady brak slow rozklad jest tajny czy maja go obce mocarstwa ej buraki
   ->Dodał(a) : oli   17.08.2014 19:21
jeden wielki szajs z tego normalnie ku****** zal
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
już czas skończyć z samowolą i niekompetencją tej pseudo firmy , rozkład jazdy to fikcja , nieistniejące kursy to codzienność , wczoraj nie dostałem się do pracy bo kumuś nie chciało się jechać i nie odbył się ostatni kurs , myśle że czas wymusić na nich sądownie poniesienie kosztów tego bajzlu
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jeśli ktoś szanuje uczciwość i własną osobe pownien unikać pksu jak ognia , jego niekompetencja jest już legendarna a opinie ludzi czekających na przystankach nie nadają się do publikacji , czas wynusić na władzach bielska interwencje wtym gnieżdzie obłudy i fałszu inaczej zawsze będą myśleć że my to tylko świnie a one nie myślą
   ->Dodał(a) : mix   17.08.2014 19:21
O d... potrzaskać tą Waszą stronę
   ->Dodał(a) : mix   17.08.2014 19:21
O d... potrzaskać tą Waszą stronę z rozkładem jazdy.Trzeba chyba profesurę zdobyć,żeby się w tym rozeznać,Ja chcę dojechać od... do... Czytanie waszych pierdół mnie nie interesuje.Co za matoł to wymyślił?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Kiedy nareszcie pojawi się normalny rozkład jazdy? to średniowiecze!!!!!
   ->Dodał(a) : bielszczanin   17.08.2014 19:21
jesli w PKS macie jakiegoś informatyka to zróbcie coś z tym rozkładem. Może po prostu umieście na stronie tablicę z rozkładem odjazdów z PKS B-B, nie trzeba do tego geniusza tylko mądrego decydenta
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jaka inteligencja pracowników PKS taki i rozkład jazdy - brak słów
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jeżeli nie umiecie umieścić rozkładu jazdy na waszej stronie zróbcie podgląd na stronę PKS Katowice
   ->Dodał(a) : wieslawm1   17.08.2014 19:21
wyszukiwarka połączeń i rozkład jazdy PKS bielsko nie działa.Powinni takich darmozjadów dawno wywalić.Firma strzału niewarta.
   ->Dodał(a) : andrzej69@mail.com   17.08.2014 19:21
mieszkam w szwecji chce sie dostac do inego miasta jutro z bielska a tu zadnej informacji nie dosc ze komunikacja kiepska to jeszcze to sorry takie rzeczy tylko w Polsce
   ->Dodał(a) : sopia47   17.08.2014 19:21
skandal!gdzie rozkład jazdy autobusów.to kpina z pasażerów.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak się dostać do Ustronia? Może ktoś wie?
   ->Dodał(a) : niaga   17.08.2014 19:21
Nie no, paranoja jakaś. Ogarnijcie się tam z lekka. Ludzie potrzebują rozkładu. A mi wywala info że stacja Bielsko Biała nie istnieje
   ->Dodał(a) : niaga   17.08.2014 19:21
Informacja telefoniczna z rozkładem jazdy. 2.06 zł za minutę połączenia. Popieprzyło was chyba, stacjonarnych tam nie macie ?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Schowcie sobie do d....y tą stronę
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
czy ktoś może wie, jak dojechać z Bielska-Białej do Piekar Ślaskich? PKP lub PKS
   ->Dodał(a) : Luc   17.08.2014 19:21
Zamiast pisać bielsko-biała napiszcie samo bielsko wtedy uda wam się wyszukać połączenia/
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Gdzie znależc ceny biletów PKS z Bielska
   ->Dodał(a) : klau1014@gmail.com   17.08.2014 19:21
jak można dojechać z Jastrzębie do Bielska jakimś pks, ja znalazłam tylko o 8, jedzie jeszcze o innych godzinach?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
bielsko-skoczow
   ->Dodał(a) : NIE MAM AUTA    17.08.2014 19:21
MASAKRA !!! NIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ NICZEGO NA TEJ STRONIE! JAK TO MOŻLIWE W TYCH CZASACH !!! POPROSZĘ O NORMALNY ROZKŁAD JAZDY JAK NA PRZYKŁAD MA PKP BIELSKO !!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
lol
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
sprawdzam autobus z Bielska do ustronia i nic na ten temat nie ma w rozkładzie
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Żadnego rozkładu na Ustroń czy Wisłę,popieram wpisy tych wszystkich osób,które mają zastrzeżenia
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
czemu w innych miastach jest normalny roklad a tu takie dziadostwo kompromitacja
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Beznadzieja,kto to wymyślił jakiś popieprzony informatyk.Ludziom trzeba przekazywać proste komunikaty.Chodzi o szybkość wyszukiwania. Ocena negatywna
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
ten rozkład jazdy to totalna porażka
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
czy ten autobus chybie ;bielsko komus przeszkadz przed 6 bo ponoc go ma nie byc od marca czy bielsko biala yo koniec swiata zeby nie mozna bylo sie do niego dostac w sobote i niedziele...
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak można dojechać z bielska do strumienia
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak można dojechać z bielska do strumienia
   ->Dodał(a) : Rocky   17.08.2014 19:21
Nie ma cennika, ludzie, co to ma być ._.
   ->Dodał(a) : wkurzony   17.08.2014 19:21
Dlaczego z Bielska-B do Jasła jest tylko jeden autobus, o 9.50 i nie ma późniejszych??!! Niech będzie ten jeden, ale np. po południu!
   ->Dodał(a) : b52   17.08.2014 19:21
Tylko w tak poj.....nym kraju może nie być normalnego rozkładu jazdy autobusów (pks bielsko-biała)
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Tę stronę przygotował jakiś debil po 10% maturze!!
   ->Dodał(a) : nie   17.08.2014 19:21
CO TO *** JEST!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) : ed   17.08.2014 19:21
Co to jest? Kretyni!
   ->Dodał(a) : e migrant   17.08.2014 19:21
Jak dojechać z Bielska na lotnisko w Pyrzowicach? Szybko! No kretyni rozkładowi i władze turystyczne Bielska - Białej! Dupki na stołkach! Bez wyobraźni, bez pomysłu, bez perspektywy. Co to za gniot techniczny - ten rozkład? Porozglądajcie się po świecie!
   ->Dodał(a) : turysta   17.08.2014 19:21
nie do wiary !!!! mam nadzieję że ostatni raz jestem na tej stronie !!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
To jest jakis zart!!
   ->Dodał(a) : majka   17.08.2014 19:21
Troglodyci !!! Palnijcie sobie w leb ! Stronka, ktora wypierdzieliscie nie jest dla ludzi ! Z powazaniem.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
może ktoś w końcu uruchomi stronę z dostępnym rozkładem jazdy PKS Bielsko-Biała.Wasza wyszukiwarka informuje, ze nie znajduje przystanku Bielsko-Biała, ani Bielsko- Biała Piłsudskiego itd.
   ->Dodał(a) : KbkUGwiTrPQuWUCuHd   17.08.2014 19:21
@artmac: No przecież wiem, do Asu żadnej prjnetsei nie mam, tylko do ludzi wykupujących domeny absolutnie niezwiązane z tematem ich działalności i sypiący spamem.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
PROSZĘ O POPRAWIENIE JAKOŚCI TEJ STRONY.
   ->Dodał(a) : bart_warden@o2.pl   17.08.2014 19:21
Jutro (28.04.) przejazd z Bielska-Białej do Warszawy p.Częstochowę o 10:15,zainteresowani proszeni o sms na numer 515-66-77-38.
   ->Dodał(a) : zniesmaczona   17.08.2014 19:21
ILE? ZAPŁACILIŚCIE ZA TEN BUBEL INFORMACYJNY ??? TO CHYBA CAŁOROCZNY ŻART ----> NA PRIMA APRILLIS :( ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) : mgk85@poczta.onet.pl   17.08.2014 19:21
Co to jest za rozklad jazdy.Kpina!!!!!
   ->Dodał(a) : Gzresiek   17.08.2014 19:21
taaaaa i znajdź sobie tutaj jakieś połączenie. Chyba na nogach pójdę... pzdr i powodzenia na przyszłość !
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Qwa co pacan stworzył tą stronę. Proszę mi wyszukać o tej porze godz 20:40 połączeń do Krakowa na rano po godz 5:00. Tylko człowiek który nigdy nie korzystał z takich opcji stworzył tą stronę. Poszukiwanie ma być proste i idioto odporne.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
UMIECIE LUDZIOM SKAPLIKOWAC ZYCIE-TAK DURNEJ STRONY JESZCZE NIE WIDZIALAM
   ->Dodał(a) : j.f25@wp.pl   17.08.2014 19:21
W tym PeKaeSie to chyba sami bezmózgowcy pracują. Nie muszę u nich jeździć, są inni lepsi. Za komuny było sto razy lepiej.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
OOOOCH WY S***SYNYYYYY!! proszę poczekać na połączenie z konsultantem, za 2 zł/min. SPIERDALAĆ DO LASU, nie usługi dla ludności
   ->Dodał(a) : bielszczanka    17.08.2014 19:21
Dyrekcjo PKS okropna strona - zero informacjji - nie widzicie negatywnych komentarzy ??? nie zalezy wam na opinii i dobrej informacjii ????
   ->Dodał(a) : admin   17.08.2014 19:21
Nie wiem do kogo Państwo macie pretensje. Ja znalazłem od razu szukane połączenie. Tylko trzeba ruszyć GŁOWĄ !
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak mam znależć ten autobus ?
   ->Dodał(a) : paprotka15onet.pl   17.08.2014 19:21
nie można znależć autobusu z krakowa do bielska-białej cos tu nie dzaiała -do niczego
   ->Dodał(a) : ewa@gazeta.pl   17.08.2014 19:21
Jestem przeciwko bluzganiu w internecie,ale tym razem też bym wam wygarneła co o was myślę dlaczego PKS Katowice potrafi dac tabele ,a wy nie obyście jak najprędzej splajtowali jak Cieszyn.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
ale szajsna strona!!!!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) : barbara   17.08.2014 19:21
no i znalazl sie debilny rozklad jazdy pks w B_B, nie wiem ,bo skad jak sie nazywaja poszczegolne,i przystanki itd, prosze o polaczenia wszystkie z BB do szczyrku,to ma byc promocja?,chyba nidouczonego informatyka
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Nie rozumie tych negatywnych wpisów. Początkowo szukanie wydawało się trudne ale wystarczy wczytać się w napisy w ramkach i wszystko jest jasne i przejrzyste
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Gowno
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
jak dojechać z bielska białej do Leszna
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
b b krakuw odjazd i cena biletu
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
IDIOTYZMY NIGDZIE NIE MOŻNA Z TAKIM ROZKŁADEM JAZDY NIGDZIE NIE DOJADĘ
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
O KTUREJ JEST AUTOBUS z Bielska do Tarnowa ile kosztoje bilet
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
W cieszynie własnie tez był dyrektor wazny i nie reagował na głosy. Wiadomo ze to przez organizacje jakąs mozna interweniować np. Rade Parafialną - też. Związek ęmerytów niewiem. Głos Jednostki dla firmy sie nie liczy.
   ->Dodał(a) : czarek   17.08.2014 19:21
kto rządzi PKS-m?,starosta,prezes czy budzowski? chciałbym wiedzieć komu przypisać działanie na szkodę firmy bo nie liczycie się ani z pracownikami ani z pasażerami.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
JAK DOJECHAC BUSEM LUB AUTOBUSEM Z BIELSKA DO USTRONIA
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
JAK DOJECHAC BUSEM LUB AUTOBUSEM Z BIELSKA DO USTRONIA
   ->Dodał(a) : Janusz   17.08.2014 19:21
SZEF tego pożal się boże bajzlu wymyślił biznes -zero informacji na stronie pt. rozkład jazdy, jest natomiast informacja że 1 min.rozmowy z "konsultantem" to koszt 2,03 zł.Wieszczę rychły koniec tej firemki.
   ->Dodał(a) : marylka   17.08.2014 19:21
TU NIC NIE DZIAŁA!!!
   ->Dodał(a) : sow   17.08.2014 19:21
smieszna jest ta strona, niby jak mam wyszukac bielsko - krakow jak nie dziala tu nic
   ->Dodał(a) : g-krywult@o2pl   17.08.2014 19:21
syf
   ->Dodał(a) : zozol   17.08.2014 19:21
do dupy z wasza informacja
   ->Dodał(a) : zozol   17.08.2014 19:21
do dupy z wasza informacja
   ->Dodał(a) : normalny człowiek   17.08.2014 19:21
dalej niech jakiś tempy harnaś tym serwisem się zajmuje to zacznie wszystko dzałać za 2000 lat
   ->Dodał(a) : czarek   17.08.2014 19:21
barany a nie pasażerowie nie wiedzą że skrót PKS oznacza- poczekaj koło słupka,a ile będziesz czekał to już zależy od twojej cierpliwości.
   ->Dodał(a) : .......   17.08.2014 19:21
TAKIE DUŻE MIASTO-A ROZKŁAD Z 18 WIEKU....SZOK!!!!
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Czemu nie ma na internecie normalnych tablic z rozkładem jazdy jakie są na dworcu?Te połączenia z przystankami są do bani.
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Nie do pomyślenia, że taka ilość tak negatywnych komentarzy nie daje do myślenia dyrekcji firmy! Po prostu ignorancja i arogancja! Życzę rychłego upadku z wielkim hukiem!!!
   ->Dodał(a) : czarek   17.08.2014 19:21
no gratuluje takiego rozkładu jazdy ,co wy macie debili przed sobą?co za ciota jest tam kierownikiem?
   ->Dodał(a) : czarek   17.08.2014 19:21
no gratuluje takiego rozkładu jazdy ,co wy macie debili przed sobą?co za ciota jest tam kierownikiem?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
idiotyczny rozkład nic nie da się znaleźć!
   ->Dodał(a) : muszka   17.08.2014 19:21
do baaaaaaaaaaaaaaani
   ->Dodał(a) : acomitam   17.08.2014 19:21
Czy ktoś rozkład jazdy robił dla zabawy? To chyba jakiś cymbał
   ->Dodał(a) : a co??!!   17.08.2014 19:21
Przyznaje racje przedmówcom, w tym rozkładzie nic nie mozna znaleźć, on poprostu nie dziala. totalny niewypał, i skad teraz mam sie dowiedziec o połączenaich , skoro wszystkie linki konczą sie na tym rozkładzie??
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
skanda!!!!!!!!!!1
   ->Dodał(a) : stif   17.08.2014 19:21
Super !!!! Dzwoń na info za ponad 2 zł, czekaj, jak się zgłosi, po wszystkich komunikatach o nagrywaniu i tp.pierdołach, nie dowiesz się ceny biletu, a interesująca trasa po następnych x minutach; dobry sposób na finanse Firmy; po co jeździć ?
   ->Dodał(a) : carben@telvinet.pl   17.08.2014 19:21
System wyszukiwania jest idiotyczny, nic nie można znaleźć dotyczącego przyjazdów i odjazdów z dworca PKS. Dlaczego na dworcu w Bielsku nie można zastosować systemu z RDA Kraków?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Bardzo dobra wyszukiwarka. Wystarczy umieć tylko szukać i z niej korzystać!! Jestem zdziwiona, że niektórzy nie potrafią "NIC" znaleźć...
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
wyskoczyły mi szczegółowe wyniki razem z wszystkimi przystankami kolejno, wszystkimi godzinami,ulicami... nie czaje niektórych tutaj wpisów... ;/
   ->Dodał(a) : Dan   17.08.2014 19:21
Co za syf.Brak słów.
   ->Dodał(a) : pasazer   17.08.2014 19:21
co za duren pisal ten rozklad pkasu
   ->Dodał(a) : pro   17.08.2014 19:21
A może by tak zaktualizować rozkład jazdy,który ma ponad rok?
   ->Dodał(a) : Mar12   17.08.2014 19:21
Chciałam dowiedzieć się jak połączyć podróż pekaesem z Krakowa do Jaworza Górnego z przesiadką w Bielsku Białej.W informacji tel.Trzykrotnie podano komunikat,że opłata wynosi 2zł/min. i włączał się sygnał. przerywany.W końcu zgłosił się pan,który nieśpiesznie podał mi godzinę odjazdu pksu,którego w ogóle nie ma w rozkładzie.Co o tym sądzić?!
   ->Dodał(a) : Nad   17.08.2014 19:21
Uważam, że na stronie powinien być cennik do wglądu. Nie mam zamiaru płacić za drogie rozmowy z infolinią. Wolę pojechać busem. Na ich stronie wszystko jest przejrzyste. Cennik również.
   ->Dodał(a) : olikono@gmail.com   17.08.2014 19:21
Popieram poprzednie komentarze.Oburzajacy brak informacji o cenach biletow
   ->Dodał(a) : steve102   17.08.2014 19:21
jak dojechać po 22 do kęt w soboty
   ->Dodał(a) : Mery6125   17.08.2014 19:21
hej, jak dostać sie do wordu w bielsku z dworca pkp ??
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
witam odkad objal stanowisko nowy koordynator przewozow to wszystko leci na pysk.Np. kursy do Strumienia zlikwidowano bo ponoc gminy nie chcialy sie dolozyc do utrzymania tego molocha.Z kolei kurs w strone Strumienia konczy siena petli gdzie nikt nie jezdzi a kilometrowo wychodzi tak jakby autobus dojezdzal do Chybia.Totaln nieporozumienie i zero logiki....ea moze chodzi tylko o to by oglosic upad
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
czy istnieje połączenie jordanów bielsko-biała
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
czym dojechac z lublina do szczyrku
   ->Dodał(a) : naciągnięta   17.08.2014 19:21
Ostrzegam! Nie dzwońcie do informacji bo za połączenie czeszą bajońskie sumy. Chyba po to, żeby się utzymać:(
   ->Dodał(a) : sabath.a@op.pl   17.08.2014 19:21
jak dojechać z dworca w BB do ośrodka w Jaworzu?
   ->Dodał(a) :    17.08.2014 19:21
Znalazłem wszystko, ale trzeba mieć nato czas, na spokojnie i bez nerwowości. Na szybko - juz, bo musze jechać nic nie znajdziecie. Oby tylko dane na tablicy odjazdów deklarowane, były zgodne z rzeczywistością. Szkoda że do w-wy np. nie można znalezść ceny biletu i czasu jazdy autobusu. Pozdrawiam WAS.
   ->Dodał(a) : a_linka   17.08.2014 19:21
Jak dojechać do Pisarzowic z Bielska-Białej?
   ->Dodał(a) : j   17.08.2014 19:21
Witam. Jak dostać się z Bielska w okolice zapory w Porąbce?
   ->Dodał(a) : Bartez895@interia.pl   17.08.2014 19:21
Jak dojechac z Wadowic do bielska a potem z dworca do wordu ?
   ->Dodał(a) : gosia   17.08.2014 19:21
Proszę o pomoc!!! jak mam dojechać z Gdańska do Ustronia? Czy mam jechać do Bielsko Białej , a później PKS- em ?
   ->Dodał(a) : daras@autograf.pl   17.08.2014 19:21
WITAM JAK DOSTAC SIE W CZWARTEK RANO. Z BIELSKA BIALEJ do Suchej beskidzkiej,ewentualnie do Krakowa.prosze o pomoc,n
   ->Dodał(a) : jolita55   17.08.2014 19:21
Jak dojechać z bielska białej 02.02.2014 do Srzelec Opolskich
   ->Dodał(a) : wandi49@interia.eu   17.08.2014 19:21
Witam. Jak dojechac autobusem z zywca do krynicy zdrój w dniu 01 06 2014. Błagam o pomoc.
   ->Dodał(a) : marzena.adamus1989@@wp.pl   17.08.2014 19:21
Jak dojechać z Bielska do Łodzi?
   ->Dodał(a) : calyy@poczta.onet.pl   17.08.2014 19:21
Trudno tu znaleźć interesujące mnie połączenie: Łódź - Bielsko-Biała, że o cenach biletów nie wspomnę... Szukajcie połączeń na blablacar.
Dodawanie wpisu w wątku powyżej
Wpisz treść (Zostało 400 znaków)


  Nick/E-mail:     
   Osiem minus trzy: (wpisz wynik operacji - cyfrę)
Komentarze sprzed 18.01.2010 (0)
Warszawa - Ztm
Aktualizacja : 2013-10-14
Kraków - RDA - Dworzec
Aktualizacja : 2013-07-17
Łódź - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17
Zielona Góra - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17
Toruń - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Białystok - BMK - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Swarzędz - Wiraż Bus
Aktualizacja : 2013-07-17
Starachowice - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Kraków - PKS - MDA
Aktualizacja : 2013-07-17
Rybnik - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17

Transtravel - Kalisz
Data Dodania : 2013-07-17
Jastrzębie - Prv - Drabas
Data Dodania : 2011-01-04
Gdańsk - ZTM
Data Dodania : 2010-02-19
Radom - Prv - TIP-TOP Linia
Data Dodania : 2010-02-04
Wrocław - Prv - Beskid
Data Dodania : 2010-02-04
Kędzierzyn-Koźle - PKS Veolia
Data Dodania : 2010-01-29
Bielsk Podlaski - Veolia
Data Dodania : 2010-01-29
Piotrków Trybunalski - PKS
Data Dodania : 2009-10-02
Lublin - PUH Kewin - Prv
Data Dodania : 2009-03-10
Solec Zdrój - Prv - Ned Bus
Data Dodania : 2008-12-29
Jasło - PKS
Data Dodania : 2008-10-16
Garwolin - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Starachowice - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Grudziądz - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Cieszyn - ZGK
Data Dodania : 2008-09-26
Chrzanów - ZKKM
Data Dodania : 2008-09-03
Łódź Airport
Data Dodania : 2008-09-02
Dębica - MKS
Data Dodania : 2008-09-02
Opole - Riviera
Data Dodania : 2008-09-02
Świdnica - Prv - Guliwer
Data Dodania : 2008-09-02
Aktualizacja serwisu 21.08.2014 r.
Strona zawiera najczęściej poszukiwane w Internecie rozkłady jazdy PKP, PKS, MZK i inne.