Rozklady.pl - internetowe rozkłady jazdy PKP PKS MZK i inne




Kielce - PKS || Pytania
2014-10-31 18:48:51
Czy ze Szczecina do Kielc jest bezpośrednie połączenie dnia 07.11.14r.?
        
Odpisz na ten wpis   

Toruń - PKS || Pytania
2014-10-31 17:36:38
Jak dojechać z Torunia do Warszawy w każdą sobotę i z powrotem?
        
Odpisz na ten wpis   

Staszów - PKS || Komentarze
2014-10-31 00:30:14
Interesuje mnie czy kursuje bus/autobus Staszow-Busko a z Buska Do Pinczowa jak tak to prosil bym o jakis rozlad do obydwu tras w tamta strone i powrotna pilne!!
        
Odpisz na ten wpis   

Bielsko-Biała - PKS || Komentarze
2013-10-28 09:34:15
WITAM JAK DOSTAC SIE W CZWARTEK RANO. Z BIELSKA BIALEJ do Suchej beskidzkiej,ewentualnie do Krakowa.prosze o pomoc,n

        Ostatnia odpowiedź

        2014-10-30 21:04:30
        normalnie infopalm
        
Odpisz na ten wpis   

Wrocław - UM - Komunikacja || Komentarze
2014-10-30 17:54:04
Wedlug jakiego rozkladu jazdy beda kursowaly tramwaje I autobusy w dniu 01.11 wszystkich swietych?
        
Odpisz na ten wpis   

Zgorzelec - PPKS || Komentarze
2014-07-22 14:29:24
Z tego zadupia nie można się wydostać... Dziękujemy burmistrzowi i calej radzie Zgorzelca.

        Ostatnia odpowiedź

        2014-10-30 10:25:50
        To rzeczywiście zrobiło się zadupie jak i Zawidów.
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Komentarze
2014-10-30 09:07:47
jakim autobusem dojadę z przystanku brzeskiej na umcs ?
        
Odpisz na ten wpis   

Lipno - PKS || Pytania
2014-10-29 21:59:53
Chcę się dowiedzieć czy kursuje autobus z Lipna do Gdańska i z Gdańska do Lipna
        
Odpisz na ten wpis   

Nowy Targ - PKS || Komentarze
2012-05-22 23:31:51
godzina odjazdu autobusu z Chrzanowa do Nowego Targu

        Ostatnia odpowiedź

        2014-10-29 19:04:17
        jak dojechać z nowego targu do szczawnicy
        
Odpisz na ten wpis   

Nowy Targ - PKS || Komentarze
2014-03-03 23:53:20
Ja *** co za z*** strona...Ludzie ogarnijcie się i zróbcie to tak jak ma być!!!

        Ostatnia odpowiedź

        2014-10-29 16:13:17
        HA!HA!HA! NIEPOWIEM :]
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Komentarze
2014-10-29 16:06:54
Witam , Jakim autobusem da się dojechać z dworca głównego pks na ulicę nadbystrzycka ?? Pilne , bardzo prosze o odp
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Pytania
2014-10-29 16:04:19
Witam , Jakim autobusem da się dojechać z dworca głównego pks na ulicę nadbystrzycka ?? Pilne , bardzo prosze o odp
        
Odpisz na ten wpis   

Busko Zdrój - PKS || Komentarze
2014-10-29 11:37:35
prosze o rozkad busow z Opatowa do Buska Zdrój na jutro czyli czwartek mnie tylko interesuje jutro rano.czekam na odpowiedz
        
Odpisz na ten wpis   

Lubin - PKS || Pytania
2014-10-29 10:39:08
jak dojechać z lubina do Ciechocinka
        
Odpisz na ten wpis   

Łódź - PKS || Pytania
2014-10-28 22:48:00
Witam, dlaczego podawane są tylko odjazdy, a co z przyjazdami, gdzie szukać?.
        
Odpisz na ten wpis   

    

Łódź - PKS
Opis / Adres : Data dodania :


Aktualizacja  :

Odwiedzin :
Rozkład jazdy, ceny biletów, uwagi, rozkład zapasowy :
brak rozkładu jazdy brak strony głównej przewoźnika brak cen biletów
brak możliwości zgłoszenia uwagi do przewoźnika brak rozkładu zapasowego
Łącznie (541)     Komentarze (445)       Pytania (96)
   ->Dodał(a) : orzech500   28.10.2014 22:48
arni ty tępaku ,to co piszesz nie można przeczytać,a tak na marginesie jak masz słowo podkreślone na czerwono to znaczy że jest w nim błąd ale cóż.......
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
tarnowskie gury
   ->Dodał(a) : Walus_35@tlen.pl   28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechac katowice Piotra Skargi do Carrfour rozdzieńskiego 95
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
rozkładjazdy autobusów z Katowic do Ochojca
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
autobus 672
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
bytom
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
lionia nr. 600
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
12
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakie autobusy z bytomia dworzecz jadą do tarnowskich gór
   ->Dodał(a) : lukasz_1920@o2.pl   28.10.2014 22:48
hffrdy
   ->Dodał(a) : eke_yry   28.10.2014 22:48
weflok gr\
   ->Dodał(a) : teyte   28.10.2014 22:48
fyret
   ->Dodał(a) : lukasz_ut7e eury.wou.   28.10.2014 22:48
tyete
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
221
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
gdzie można nabyc bilet miesieczny w Katowicach
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
o
   ->Dodał(a) : daya0731@live.com   28.10.2014 22:48
Jak dojechac z ulicy Damrota z wysokosci Lidla do Slonecznej Petli? Bede z dzieckiem w glebokim wozku.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Dąbrowy Górniczej do szpitala w katowicach -Ligocie
   ->Dodał(a) : leopolis@orange.pl   28.10.2014 22:48
Witam.Link do strony rozkłady jazdy kzkgop nie otwiera się.Czy prowadzicie modernizację strony? A jeżeli tak to wypadało by podać taką informację. z poważaniem leopolis
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
pokaz rozklad jazdy nr5
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jaki autobus jedzie z ul. ceglanej do dworca
   ->Dodał(a) : gosti7@wp.pl   28.10.2014 22:48
Katowice - Czeladź ok godz. 18-19. PROSZĘ O POMOC jak dojechać. Czy z placu Szewczyka coś jedzie?
   ->Dodał(a) : debowamd@wp.pl   28.10.2014 22:48
Witam.Potrzebuję informacji dla córki, o godzinie 23,55 wyląduję w Katowicach Pyrzowicach. Musi dostać się jak najszybciej do Warszawy proszę o pomoc. Może jest jakiś autobus z Pyrzowic jeśli nie to może z centrum Katowic jeśli tak z którego miejsca i o której godzinie . Dziękuję . MAMA
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
177
   ->Dodał(a) : figo   28.10.2014 22:48
witam jak dojechać z bytomia do zawiercia????czekam na szybką odpowiedz :pozdrawiam:)
   ->Dodał(a) : Arek   28.10.2014 22:48
witam jak dojechac z tychow lub z katowic do rudy slaskiej (budynek centrum handlowego domino obok Plazy)
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z tychow do piekar sl do szpitala
   ->Dodał(a) : amelka50@op.pl   28.10.2014 22:48
Witam!!! Czy autobusy linii 688 nadal będą się tak spóżniać lub nie przyjeżdżać wcale ? Dojeżdzam z Tychów do Brynowa - pracodawca zagroził mi zwolnieniem z powodu spóżnień. Myślę ,że poprawicie jakość Waszych usług !!!!
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Dlaczego regularnie od X miesięcy autobus lini 296 Ochojec szpital-Węzłowiec Pętla od godz 15 ma opóźnienia rzędu 30 min lub "wypada"? Na przestrzeni miesiąca listopada na palcach jednej ręki można policzyć niesolidność kierowców. Proszę aby ta sytuacja uległa zmianie. Ludzie jak idioci stoją na przystanku Rolnej i po 30 min pędzą na ul. Ligocką na inny autobus (a w pracy nie ma zmiłuj się-trzeba
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Linia 296-Ocojec-Węzłowiec Pętla; co się dzieje, że ciągle wypadają autobusy. Ludzie oczekujący na 296 na Rolnej są u kresu wytrzymałości nerwowej. Zróbcie coś ztym; z beztroską kierowców tej linii.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Bardzo pomysłowe są ostatnio przystanki lini 10,9 689 - dojezdzajace pielegniarki do pracy będą teraz fruwać dziękujemy za życzliwość gratulacje
   ->Dodał(a) : anna2m@interia.pl   28.10.2014 22:48
z katowic do brzęczkowic między 21.30 a 22.30 czym można dojechać?
   ->Dodał(a) : darcobe@gmail,com   28.10.2014 22:48
Kto będzie taki miły i pomoże mi dojechać ? ,jakim autobusem z ul. Stawowej dojechać do IKEI ??
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Witajcie czy wiecie może jak dojechac z PKS lub PKp do Urzędu Marszałkowskiego ? Bardzo prosze o odpowiedz
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
850 zabrze m1 gliwice zajrzdnia w niedzielę
   ->Dodał(a) : matikk1998   28.10.2014 22:48
Autobus linii 165 dzień w dzień spóźnia się 15 - 20 minut na przystanek Chorzów Strzelców Bytomskich. Zróbcie coś z tym.
   ->Dodał(a) : mamaasi   28.10.2014 22:48
Pomoze ktos gdzie ma przystanek w Katowicach BUSSIK do Ochojca do szpitala
   ->Dodał(a) : krzys17_93@tlen.pl   28.10.2014 22:48
Autobus lini 238,138 ba bardzo dużo opóżnienie lub czasami wogóle nie przyjeżdza,a także linia 115 dnia 1.01.2011 roku wypadały jej kursy.Z tego powodu składamy zażalenie i prośimy o pozytywne rozpatrzenie sprawy.Ludzie jedą do pracy,szkoły a sytuacja choc żyjemy w 21 wieku nic się w Katowicach nie poprawiła.Proszę coś z z tym zrobic.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
rozklad jazdy lini 133 relacji będzin katowice
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
rozklad jazdy lini 133 relacji będzin katowice
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Autobusy nr 22 to porażka.Jeżdżą jak chcą lub w ogóle ich nie widać!!Najgorsza linia!!!
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do mikołowa
   ->Dodał(a) : stopka   28.10.2014 22:48
Witam ,czy ktoś wie jaką linia dojechać z Dworca PKP do ul.Kostki-Napierskiego?? Dziekuje za pomoc:)
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowicewitosa
   ->Dodał(a) : edduardo   28.10.2014 22:48
Ten Tyski stwór jakim jest MZK TYCHY, też powinien uznawać bilety miesięczne .Lub zmienić na mzk-Kzkgop taj jak było kiedyś .A tak narobili biurokracji no i widać ten burdel .
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
czy dziecko 4 lat powinno mieć bilet
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać ałtobusem z sosnowca do szpitala w ligocie
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
linia 154
   ->Dodał(a) : max   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic do Piekar Ślaskich? i czym?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dijechać na basen Wodnik w Paniówkach. Dzięki .
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Chorzowa Batorego do piekar śląskich
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Zabrza do Toszka ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac do piekar sl
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Świętochłowice Zawiercie
   ->Dodał(a) : zibi195509@o2.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z lotniska Pyrzowice do Ul.Słwackiego w Katowicach, jakimi autobusami komunikacji miejskiej po godz 15:00
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Gliwice Radiostacja do pl.Piastów
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Ligoty do Szopienic Nikiszowca na ul. Szopienicką 65?
   ->Dodał(a) : Gorol   28.10.2014 22:48
Jak jeździć komunikacją kzk gop (codziennie)i nie płacić ani grosza? Wie ktoś? Nieważne ,ja wiem.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
trasa 292 katowice janow zamkowa ochojec
   ->Dodał(a) : jankowsccy69@wp.pl   28.10.2014 22:48
jakimi autobusami dojechać z Bytomia do Piekar Śląskich na ul Bytomską 62
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
ja dojechać z bytomia do rept?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice ul raciborska
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice ul raciborska
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice korfantego-tychy grota roweckiego
   ->Dodał(a) : ziomspodmostu   28.10.2014 22:48
Jakim musze sie pokierować autobusem z miejskim z katowic do ikei?
   ->Dodał(a) : ewa   28.10.2014 22:48
dlaczego nie działa strona kzk gop z rozkładami jazdy?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechać z Piotrowic di Kliniki Kardiochirurgii w Ochojcu
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z LIGOTY do Dąbrowy Górniczej jakim nr. autobusu
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z LIGOTY do Dąbrowy Górniczej jakim nr. autobusu
   ->Dodał(a) : MAGDA   28.10.2014 22:48
jakimi autobusami dojechać do szpitala w Piekarach Śląskich ul Bytomska 62 z BĘDZINA ???
   ->Dodał(a) : @   28.10.2014 22:48
Gdzie teraz zatrzymują się lub gdzie mają dworzec autobusy z Katowic do Mikołowa, np.29,45,37
   ->Dodał(a) : madzia2505@amorki.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z swietochłowic na ul. Barbary w Chorzowie ??
   ->Dodał(a) : JOANNA.GOLEBIOWSKA@INTERIA.PL   28.10.2014 22:48
jAK DOJECHAC Z DWORCA W KATOWICACH DO HOTELU QUBUS NA UL UNIWERYTECKIEJ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do szpitala w Ochojcu
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do practikera z pl wolnsci
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z dworca PKP w katowicach do MDK- Tysiąclecia 5
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dostać się z Jaworzna na ul. wiertniczą w Katowicach (Medyczna Szkola Policealna. Muszę dojechac autobusem.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jaka linia dojechac do ulicy Koszuta w katowicach.Chodzi o prokurature wschod/
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać ze Szopienic na ul.Grabskiego w Katowicach
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
sosnowiec-sosnowiecmaczki linia 622
   ->Dodał(a) : witoldmaziarz@gmail.com   28.10.2014 22:48
Od jakiego dnia Czerwca 2011r. w rozkładach jazdy KzKgop obowiązuje "okres wakacyjny"
   ->Dodał(a) : kacha   28.10.2014 22:48
Przepraszam, pomyłka. Jak dojechać z okolic dworca PKP w Katowicach na ulicę Kotlarza?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
kij wie
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
kij wie
   ->Dodał(a) : monika   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z IKEI do Sosnowca? I gdzie koło IKEI znajduje się przystanek, z którego jedzie się w kierunku Sosnowca?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Mysłowice - katowice
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z dworca PKP na lotnisko?
   ->Dodał(a) : badera@o2.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Osiedla 1000 lecia w Katowicach do Gliwic ul.Gaudiego
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
októrej godzinie mam autobus z Katowis do Katowice-Janów
   ->Dodał(a) : ggibas1@gmail.com   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z okolic dworca PKP w Katowicach na ulicę Bażantów?
   ->Dodał(a) : ingamarniok@gmail.com   28.10.2014 22:48
Gdzie staje autobus z lotniska Pyrzowic w Katowicach
   ->Dodał(a) : 49 wika   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Tychów do Szpitala Klinicznego w Ochojcu
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z będzina do rybnika rydułtowy os. orłowie?
   ->Dodał(a) : nutra1972@interia.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać do Zabrza na ulice Młodego górnika ze Swiętochowic?
   ->Dodał(a) : zbynekli00   28.10.2014 22:48
jak dojechac z Gliwic do Piekar
   ->Dodał(a) : marcinklimek@onet.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechac z Gliwic do Piekar
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać PKP,PKS lub inaczej z Krakow do Piekar Śląskich. Może od strony Bytomia.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
z Katowic do Lublina w dniu 3.082011r. w godz. rannych
   ->Dodał(a) : krystian7878@pozta.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać z dworca pkp Katowice na ul. WRONIA w PIOTROWICACH
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac do Tarnowskich Gór z Sosnowca
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Sosnowca do
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Sosnowiec - SWIERKLANIEC ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z okolic ul.Piotra Skargi do ul. Witosa
   ->Dodał(a) : hniekrewicz@wp.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z gliwic do radzionkowa
   ->Dodał(a) : natka   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic z al.Korfantego do Zabrza?
   ->Dodał(a) : natka   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic al. Korfantego do Zabrza?
   ->Dodał(a) : irek   28.10.2014 22:48
jak dojechać do kliniki okulistycznej na ceglaną
   ->Dodał(a) : jandoda@interia   28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do sosnowca szpital sw.barbary
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z osiedla syberka w bedzinie do dworca pkp o godz. 17.00
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
MPK rozkład jazdy w Będzinie
   ->Dodał(a) : Dominika   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Chorzowa Batorego do Katowic na ulice Paderewską 46A (szkoły nr 12)
   ->Dodał(a) : kborkowy@wp.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic na Lotnisko Pyrzowice ?
   ->Dodał(a) : Lucy   28.10.2014 22:48
jak dojechać z dąbrowy grniczej do jaworzna autobusem
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic na ul żelazną do kliniki 2000
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Dojazd do Katowice Ligota ,skad ijakim autobusem
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jaki tranwajem lub autobusem dojechac z Katowic ul.Korfantego do ulicy Barbary?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojecha z chorzowa na ul. szkolną w katowicach?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
JAKIM AUTOBUSEM DOJECHAC DO NFZ KATOWICE UL,. JANKEGO 15 A Z DABROWY GORNICZEJ
   ->Dodał(a) : WWLASKOWSKA@WP.PL   28.10.2014 22:48
jAK DOJECHAC Z kATOWIC PKP DO BBBbytomia UL BATOREGO SZPITAL W GODZ. RANNYCH DZIEKI WIELKIE
   ->Dodał(a) : owobed@gmail.com   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z dworca pkp Katowice do Mikołowa Osiedle 30 lecia
   ->Dodał(a) : CIEKAWY   28.10.2014 22:48
GOP KARA KIEROWCOW ZA BRAK KONTROLI PIERWSZYMI DRZWIAMI 84 ZL.ILE PLACI ZA POBICIE KIEROWCY???
   ->Dodał(a) : barbarajasinska1102@gmail.com   28.10.2014 22:48
jak dojechac z dworca pkp w katowicach plac wilchelma szewczyka 1 do katowice piotrowice ul.wojska polskiego 29
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do janowa
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
czym najlepiej dojechać z dworca PKP w Katowicach na ul.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z ul.Grazynskiego do 3 staw
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać do Łazisk Górnych
   ->Dodał(a) : zyga5711@interia.pl   28.10.2014 22:48
Dodał(a) : 2011-09-30 07:49:32 Jak dojechać do Łazisk Górnych
   ->Dodał(a) : kaka   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z dworca PKP w Katowicach do Sosnowca na Wydział Filologiczny (Grota Roweckiego 5)?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z Kochanowskiego w Katowicach na pl. Zillingera w Sosnowcu?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać i czm z Katowice Ligota do Bytom Konstytucji
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice-zabrze
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Dead Space 2 : Chapter 13 (part 3)
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Myslowic osiedle Tuwima do szkoły na Janowie Kocura
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic na Zalesie ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic do Tychy-Miasto?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Katowice -Zalesie Górne?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
RZESZÓW-ZALESIE???
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać na ul.Jankego 15 a z centrum katowic
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice centrum do chorzów okolice ulicy cmentarnej
   ->Dodał(a) : cyrulik@op.pl   28.10.2014 22:48
jak dpjechać z Katowic do Świerklańca
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic centrum do bytomiadworzec PKP
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do rzeszowa
   ->Dodał(a) : tamaguchi666@WP.PL   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Piotrowice-Ligota do Jaworzna szpital
   ->Dodał(a) : krystyna_setla@op.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic do Chorzowa na ul. Żelazną
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z dworca PKP w katowicach w okolice ul. Sowińskiego
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z centrum k-c na ul.koschuta
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakim nr autobusu kzkgop dojechać do upc katowice
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
autobusy chorzow batory 16 lipca
   ->Dodał(a) : patrycja.stalmach@interia.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z dworca w Katowicach do szpitala przy ulicy Ziołowej? Pomocy potzrbuje na juz..;/
   ->Dodał(a) : patrycja.stalmach@interia.pl   28.10.2014 22:48
Jakim autobusem mam dojechać z dworca w Katowicach na Ochojec dokładnie na ul. Ziołową 45. Bardzo proszę o pomoc, potrzebuje to na dzisiaj.
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak mam dojechac autobisem z dworca na ochojec do szpitala?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Bytomia do Knurowa autobusem ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechać na cmentarz komunalny na murckowskiej z centrum katowic?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic do Siemianowic Śl ul. Michałkowicka
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Giszowca w Katowicach do M 1 w Czeladzi ? Wie ktoś ?
   ->Dodał(a) : Frollindilk   28.10.2014 22:48
nalezy sprawdzic:)
   ->Dodał(a) : magda   28.10.2014 22:48
jak dojechać z PKP Sosnowiec Główny do Grodziec poczta lub Grodziec Konopnickiej?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do mysłowic
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z bielska -białej do szczawna zdroju
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
alinka59235@wp.pl jak mogę się najkrótszą drogą dostać z Będzina do Zabrza Zaborza na ul. Janika ,komunikacją miejską (będę jechać z małym dzieckiem 1 rok)
   ->Dodał(a) : alinka59235@wp.pl   28.10.2014 22:48
z dworca pkp w zabrzu jak dostac sie na ul. janika?alinka
   ->Dodał(a) : karolina8113@interia.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z chorzowa rynku do dąbrowy górniczej
   ->Dodał(a) : nikolan92   28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do czeladzi okolo 5 rano??
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać pociągiem z bielska _białej do wałbrzycha a potem do szczawna zdroju na ul kolejową
   ->Dodał(a) : michal90   28.10.2014 22:48
chciałbym się dowiedzieć jaka jest cena biletu z gliwic do cieszyna ulgą studencką
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechac 5 na nas przystanek !?
   ->Dodał(a) : Fylcia   28.10.2014 22:48
Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakimi autobusem lub jakimi autobusami dojadę z Katowic -Piotra Skargi lub Korfantego do siedziby Telekomunikacji Miejskiej przy ulicy Bażantów 35? Bardzo proszę o pomoc.
   ->Dodał(a) : kasik   28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do mikolowa, do szpital sw. jozefa?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z murcek do ligoty bez przesiadki?
   ->Dodał(a) : kumpel127@wp.pl   28.10.2014 22:48
jak moge dojechac do gliwice chorzowska
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do szpitala sw.barbary w sosnowcu i jakim autobusem
   ->Dodał(a) : danutasz170755@interia.pl   28.10.2014 22:48
Jakim autobusem dostanę się z Chorzowa /Estakada/do Mikołowa ul Gliwicka 39 /Dom Przyjęc NIKEN/
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z siemianowic do katowic tramwajem
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Chorzowa (estakada) do Chorzów piotra skargi 9?
   ->Dodał(a) : Renata   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic do Urbanowic na ul. Oświęcimską?
   ->Dodał(a) : basiulek14@gmail.com   28.10.2014 22:48
jakim pociągiem i o której moge dojechać z katowic do gliwic
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac zkatowic do kluczborka
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac do piekar slaskich na ulice bytomska
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic piotrowic kom miejską do kliniki na ul medyków 14
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z wojkowic do sosnowca szpital gorniczy
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
tychy-chorzow ul.opolska 19
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do siemianowic ul. wróblewskiego
   ->Dodał(a) : mp1969@wp.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechac z dworca głownego pkp katowice na ul. opolską katowice
   ->Dodał(a) : mecza   28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechac na ulice.Piotrowicka 83 z katowic
   ->Dodał(a) : m-mk@wp.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do siemianowic śl,do Centrum Leczenia Oparzeń (ul.Jana Pawła II)
   ->Dodał(a) : ksobik@wirion.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać z rybnika do siewierza?
   ->Dodał(a) : anka   28.10.2014 22:48
jak dojechać z dworca pks na ul. Adamskiego ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechac z Katowic do Dąbrowy Górniczej przystanek przy hucie
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechac z Katowic do Dąbrowy Górniczej przystanek przy hucie
   ->Dodał(a) : marcco_polo@buziaczek.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać do ul.barbary 21 katowice z zabrza
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowice Rondo do Chorzów lwowska
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z sokolskiej na osiedle wajdy bogucice y
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do mikołów kamionka
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do mikołów kamionka
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do mikołów kamionka
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do bytomia autobus ze stawowej 820 albo 830 czy sa zmiany
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z centrum Katowic do Katowic na ulicę Armii Krajowej
   ->Dodał(a) : renata2000112255   28.10.2014 22:48
Jak dojechać w katowicach na ochojec do funduszu zdrowia jakim numerem autobusu i skąd z rynku czy czy z placu wolności
   ->Dodał(a) : jlp   28.10.2014 22:48
Gdzie znajdę aktualny cennik biletów KZK GOP?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z dowrca pkp katowice do lotnika pyrzowice
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac zsosnowca do myslowice janow
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do mysłowic
   ->Dodał(a) : sas 1651   28.10.2014 22:48
jak dojechać z sosnowca do kliniki 2000 katowice ul.żelazna 1
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Kto z was zwariował? Dlaczego nie mogę wejść na rozkłady jazdy autobusów KZK GOP? Ciągle wracam na tą samą stronę !!!!!
   ->Dodał(a) : luuula   28.10.2014 22:48
jak dojechac z myslowic do szpitala nr 5 w katowicach?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Brynowa do szkoły podstawowej nr 3 w Mikołowie, ulica Konstytucji III Maja?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Katowic do Chrzanowa
   ->Dodał(a) : pela2509   28.10.2014 22:48
jak dojechać z dworca pkp na ulice teatralną 10 prosze o pomoc
   ->Dodał(a) : pela2509   28.10.2014 22:48
jak dojechać z dworca pkp w katowicach na ulice teatralna 10 proszę o pomoc
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Witam jak dojechac z katowic z dworca pks do dąbrowy górniczej??
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
JAK DOJECHAĆ ZDWORCA PKP KATOWICE NA LOTNISKO W PYRZOWICACH
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Bytomia PKP do Chorzowa na ulice Katowicką do Media Mark
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic z dworca pks do bytomia ( centrum)
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z ul.P.Skargi na ul.Barbary 21 a
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Zabrza dworzec autobusowy do Zabrza Szyb Franciszka??
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac zkatowic z pl wolnosci do nfz
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jakim autobusem dojechać z Piotrowic do szpitala w Ochojcu?
   ->Dodał(a) : diablo912@vp.pl   28.10.2014 22:48
czy dzisiaj autobusy jadą według świąt czy według dni ropboczych
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Czym dojechac z Chropaczowa do KAtowic ul. Chorzowska
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
WITAM JAK DOJECHAĆ Z CHORZOWA BATOREGO DO KATOWIC NA ULICĘ PIOTROWICKĄ 68 [ PRZYCHODNIA EPIONE ]
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z chorzowa do katowic ulica barbary 21
   ->Dodał(a) : fucinka @onet.eu   28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do piekar śląskich do szpitala ortopedycznego ?
   ->Dodał(a) : d_majka@poczta.fm   28.10.2014 22:48
Witam, jakimi liniami (tramwaj lub autobus)dojechać z Chorzowa Batorego do Katowic na ul. Krzyżową ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z janowa katowickiego do chorzowa na ul;kosciuszki ???
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak najszybciej dojechac z gliwic do wojkowic?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
mam pytanie jaka linia mozna dojechac ze sosnowca do czeladzi
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do ul.gdańskiej
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do ul.gdańskiej
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do ul.gdańskiej
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechac do kliniki okulistycznej na ceglana35
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jakim autobusem dojechac do kliniki okulistycznej w katowicach na ceglana 35 z dworca
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dolechać z tychy apteka na cmentarz komunalny
   ->Dodał(a) : anezram   28.10.2014 22:48
jak dojechac z sosnowca dworzec pkp do mikołowa na ul. reymonta?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Czeladzi do Sosnowca na ulicę Braci Mieroszewskich (Zagórze) Hala Sportowa
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać do ul.Bażantów
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac tym autousem do sieradza?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jakimnautobusem mozna dojechac z bedzina do katowic kolo ulicy stawowej
   ->Dodał(a) : krystyna_faba@onet.eu   28.10.2014 22:48
jakim sutobusem mozna dojechac do chorzowa na ul powstancow z bytomia
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice- dąbrowa górnicza
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojecac z katowic do dąbrowy górniczejh
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z siewierza do katowic zespoł szkół zawodowych wilhelmina
   ->Dodał(a) : monika88247@wp.pl   28.10.2014 22:48
jakim numerem dojechac z katowic do gliwic prosze o pomoc
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z dworcapkp na ul.gen.jankego
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z dworcapkp na ul.gen.jankego
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic do rybnika pkp
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać Bytom-dworzec do Ochojec-szpital
   ->Dodał(a) : kasia   28.10.2014 22:48
jak dojechać z Oświęcimia do szpitala w Ochojcu
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z Bytomia do katowic na ul zamkową?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE BYTKÓW KATOWICE SZEWCZENKI
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechac i skąd w Katowicach centrum do castoramy w Chorzowie?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechac z katowic dworca pkp do bytomia /blisko szpitala nr.2/
   ->Dodał(a) : helga39@op.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechac z katowic dworca pkp do bytomia /blisko szpitala nr.2/
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic do dębicy
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z Katowic dworzec PKP do Jaworzna na osiedle stałe, pomocy
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jakim autobusem dojechać z Chorzowa do Katowic na ulicę Strzelecka?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak można sprawdzić Minibus z Katowic do Tomaszowa ??
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
pkp rozkład jazdy czeladż
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice konskie
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic {Hotel katowice }do ul ,zamkowej
   ->Dodał(a) : kornelka123@poczta.onet.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechac z Katowic do Lędzin?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
katowice pl. andrzeja do ul rozdzienskiego carefour
   ->Dodał(a) : kama5555@onet.eu   28.10.2014 22:48
Jak dojechać autobusem z Chorzowa do Będzina?
   ->Dodał(a) : regina45@vp.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechac z katowic lub tychów do Szczawna zdroju
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z gliwic do katowic
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać z dworca pkp główny Katowice do ul. Sowińskiego Hotel Campanielle, autobusem mpk
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechac z sosnowca na ulice wietnamska w katowicach
   ->Dodał(a) : Maniek   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z dworca PKP w Rybniku pod WORD?
   ->Dodał(a) : reno39@interia.pl   28.10.2014 22:48
jak dojechać z katowic dworzec główny na ul.barbary w katowicach
   ->Dodał(a) : Sonita 27   28.10.2014 22:48
jak dojechać z placu Andrzeja w Katowicach do Jaworzna do Szpitala na ul. Chełmońskiego 28 pks busem czy czyms podobnym brak samochodu
   ->Dodał(a) : adamus1419951@o2.pl   28.10.2014 22:48
Cześć byłbym bardzo wdzięczny jesli ktos na maila wyslał mi odpowiedz na pytanie jak najszybciej i najlatwiej dostac sie z świętochłowic do zawiercia z góry dziękuję ;)
   ->Dodał(a) : Humber   28.10.2014 22:48
Prosze o informacje jak najlepiej dojechac z lotniska w Katowicach do Ustronia Zdrój?
   ->Dodał(a) : dz888wp.pl   28.10.2014 22:48
Ja do jechać z dworca głównego sosnowca miejską komunikacją na ul Józefa Hallera za podpowiedź dziękuje
   ->Dodał(a) : krystyna .gastala@neostrada.pl   28.10.2014 22:48
jaka linia autobusu z Katowic do Katowic Ligoty ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
PLIS!! może ktoś o dobrym serduchu napisze jak dojechać z RZESZOWA do OLKUSZA....dla mnie to FATUM..z góry dziekuje!!!
   ->Dodał(a) : 7346@wp.pl   28.10.2014 22:48
jak mozna dojechać z katowic z korfanteko żeby dojechać do ul.gliwickiej
   ->Dodał(a) : paat.ijee@onet.pl   28.10.2014 22:48
jakim autobusem dojechać z michałkowic do mierzęcic ?
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Piotra Skargi na Raciborską w Katowicach
   ->Dodał(a) :    28.10.2014 22:48
jak dojechać katowice pks do sosnowiec ul modrzewiowa
   ->Dodał(a) : Fionuchna   28.10.2014 22:48
potrzebuję się dostać do Knurowa śląskie z cieszyna śląskie w sobotę
   ->Dodał(a) : yanev@wp.pl   28.10.2014 22:48
Jak dojechać z Katowic Centrum do Bytomia ul.Batorego 15?
   ->Dodał(a) : B-JAKUT92@WP.PL   28.10.2014 22:48
JAK DOJECHAC DO UL CEGIELNEJ 36 Z KATOWIC (KLINIKA OKULISTYCZNA)
   ->Dodał(a) : wiolettawilim@interia.pl   28.10.2014 22:48
jakim autobusem idzie dojechac z awf pod szpital w ochojcu
   ->Dodał(a) : daria   28.10.2014 22:48
jak dojecac z sosonowca dworca do Katowic dworca? Sa jakies remonty? NIe jestem stąd dlatego sie pytam :)
   ->Dodał(a) : mlodykieca666@o2.pl   28.10.2014 22:48
z dworca pks katowise na lotnisko w pyrzowicach
   ->Dodał(a) : 5   28.10.2014 22:48
jak dojechać z lodzi do turku w godz 06 do 10
   ->Dodał(a) : zawiedziony   28.10.2014 22:48
Ja *** co za z*** strona...Ludzie ogarnijcie się i zróbcie to tak jak ma być!!!
   ->Dodał(a) : Zielona   28.10.2014 22:48
Linia 840 i 870 w soboty i niedziele przestaje funkcjonować od 6.08- przepraszam, ale przecież było obłożenie w autobusie? Jak niby ludzie mają teraz do pracy jeździć? Jestem posiadaczką miesięcznego na autobusy- zdaje się, że w weekendy trzeba będzie przesiąść się na pociąg!
   ->Dodał(a) : marta32@onet.com.pl   28.10.2014 22:48
Witam jakim autobusem z Będzina czy grodzca najbliżej dojechac do ulicy 3maja w Katowicach?
Dodawanie wpisu w wątku powyżej
Wpisz treść (Zostało 400 znaków)


  Nick/E-mail:     
   Osiem minus trzy: (wpisz wynik operacji - cyfrę)
Komentarze sprzed 18.01.2010 (0)
Warszawa - Ztm
Aktualizacja : 2013-10-14
Kraków - RDA - Dworzec
Aktualizacja : 2013-07-17
Łódź - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17
Zielona Góra - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17
Toruń - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Białystok - BMK - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Swarzędz - Wiraż Bus
Aktualizacja : 2013-07-17
Starachowice - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Kraków - PKS - MDA
Aktualizacja : 2013-07-17
Rybnik - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17

Transtravel - Kalisz
Data Dodania : 2013-07-17
Jastrzębie - Prv - Drabas
Data Dodania : 2011-01-04
Gdańsk - ZTM
Data Dodania : 2010-02-19
Radom - Prv - TIP-TOP Linia
Data Dodania : 2010-02-04
Wrocław - Prv - Beskid
Data Dodania : 2010-02-04
Kędzierzyn-Koźle - PKS Veolia
Data Dodania : 2010-01-29
Bielsk Podlaski - Veolia
Data Dodania : 2010-01-29
Piotrków Trybunalski - PKS
Data Dodania : 2009-10-02
Lublin - PUH Kewin - Prv
Data Dodania : 2009-03-10
Solec Zdrój - Prv - Ned Bus
Data Dodania : 2008-12-29
Jasło - PKS
Data Dodania : 2008-10-16
Garwolin - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Starachowice - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Grudziądz - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Cieszyn - ZGK
Data Dodania : 2008-09-26
Chrzanów - ZKKM
Data Dodania : 2008-09-03
Łódź Airport
Data Dodania : 2008-09-02
Dębica - MKS
Data Dodania : 2008-09-02
Opole - Riviera
Data Dodania : 2008-09-02
Świdnica - Prv - Guliwer
Data Dodania : 2008-09-02
Aktualizacja serwisu .10.2014 r.
Strona zawiera najczęściej poszukiwane w Internecie rozkłady jazdy PKP, PKS, MZK i inne.