Rozklady.pl - internetowe rozkłady jazdy PKP PKS MZK i inne




Jelenia Góra - PKS || Komentarze
2015-04-25 19:59:15
Jak dojechac z Bielawy k/Dzierzoniowa do Lubania Mozliwie bez wielu przesiadek
        
Odpisz na ten wpis   

Gliwice - PKS || Komentarze
2015-04-25 00:14:43
Jak dojechać z dworca PKP Warszawa Centralna do lotniska Warszawa Modlin ?
        
Odpisz na ten wpis   

Katowice - PKS || Komentarze
2014-12-11 11:27:39
czy jest autobus z katowic do ciechocinka,o ktorej godzinie?

        Ostatnia odpowiedź

        2015-04-24 12:58:03
        prosze o bezposrednie polaczenie Katowice BRZESKO OKOCIM W GODZINACH OD 5 DO 8 w dniu 11.05.20015
        
Odpisz na ten wpis   

Kraków - RDA - Dworzec || Komentarze
2015-04-24 10:12:31
O, jakże trudno o normalność! Prosimy o prost, normalny rozkład, jaki był dawniej. Czy reagowanie na potrzeby podróżnych to jakiś rarytas?...
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Komentarze
2015-04-23 07:52:03
Jak dojechać z osiedla Widok na ulice Lotnicza?
        
Odpisz na ten wpis   

Warszawa - Ztm || Komentarze
2015-04-22 22:59:34
jak dojechać z dworca zachodniego na zielną 37
        
Odpisz na ten wpis   

Bielsko-Biała - MZK || Pytania
2015-04-22 21:10:52
Jak dojechać z bielska do ul. Polna Czechowice dziedzice?
        
Odpisz na ten wpis   

Tarnów - PKS || Komentarze
2015-04-22 16:32:30
Czy dojade z Tarnów do ostrowiec świętokrzyski? O ktorej? W jakie dni? Prosze o odpowiedz
        
Odpisz na ten wpis   

Warszawa - Ztm || Pytania
2015-04-22 12:31:11
Witam jakim autobusem,tramwajem dojechać z dworca centralnego na ul.Kasprzaka 17
        
Odpisz na ten wpis   

Bielsko-Biała - PKS || Pytania
2015-04-22 06:37:47
Witam jak dojechac z katowic do bielska b. I z bielska do jaworza dokladniej do sanatorium . I z powrotem 1 wersja wmiare wczesnie rano a 2 wersja to wmiare popoludniu..Moj telefon 600132974 potrzebuje to na 23.04.15r
        
Odpisz na ten wpis   

Lublin - MPK || Pytania
2015-04-21 14:01:05
Jakim autobusem można dojechac z pkp lub kunickiego na ul gorczańską?
        
Odpisz na ten wpis   

Warszawa - PKS || Komentarze
2015-04-20 09:16:19
Kursy i zlodzieje
        
Odpisz na ten wpis   

Jastrzębie - Prv - Drabas || Komentarze
2014-07-24 15:51:08
witam chciałam sie dowiedziec ile bilet z katowic do jastrzebia pod zakład karny?

        Ostatnia odpowiedź

        2015-04-18 17:29:37
        Czy jadąc DRABASem o godz.9,15 Z Jastrzębia-D.A,mam możliwość skorzystania z Przystanku w Woszczycach---w okolicy Zajazdu Kasztelańskiego???
        
Odpisz na ten wpis   

Ostróda - PKS || Komentarze
2015-04-18 17:23:48
Dlaczego PKS Ostróda nie udostępnia rozkładu jazdy? SKANDAL
        
Odpisz na ten wpis   

Ostróda - PKS || Pytania
2015-03-19 12:49:06
Dlaczego brak rozkładu PKS Ostróda ???

        Ostatnia odpowiedź

        2015-04-18 17:22:17
        Co to za przedsiębiorstwo PKS, które nie udostępnia rozkładu jazdy? SKANDAL
        
Odpisz na ten wpis   

    

Warszawa - Tramwaje
Opis / Adres : Data dodania : 2006-01-05
Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
ul. Siedmiogrodzka 20
01-232 Warszawa

Uwagi:
Strona nie zawiera rozkładu jazdy -> Rozkład jazdy jest na Warszawa - ZTM

Aktualizacja  : 2011-09-13

Odwiedzin : 29564
Kontakt, telefony :
(022) 632-15-57 (Kancelaria)
(022) 827-37-46 (Dział nadzoru ruchu)
(022) 826-82-11..18(Dział nadzoru ruchu)
(022) 532-62-57 (Biuro logistyki)

Rozkład jazdy, ceny biletów, uwagi, rozkład zapasowy :
brak rozkładu jazdy brak cen biletów
brak rozkładu zapasowego
Obsługiwane miasta :
Warszawa
Łącznie (409)     Komentarze (357)       Pytania (52)
   ->Dodał(a) : luna43@onet.pl   18.04.2015 17:22
Hej, mam pytanie jak z dw.Wileńskiego dojechać do Arkadii???Proszę o szybką odpowiedź
   ->Dodał(a) : agnieszka   18.04.2015 17:22
Czy ktos moze mi napisac jak dojechac z dworca centralnego na ul Krasinskiego.Dziekuje za odp.
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jakim tramwajem dojechać z dworca wschodniego do sądu okręgowego na al.solidarności?
   ->Dodał(a) : jacek   18.04.2015 17:22
Dla chętnych udzielenia odpowiedzi. Jutro mam ważne spotkanie rekrutacyjne w w-wa i nie wiem jak dojechać tramwajem z dworca centralnego na ulicę taśmową. Plis o szybką odpowiedź.!!!!!!!!!!!!!
   ->Dodał(a) : M21   18.04.2015 17:22
Jak dojechać z Dworca Wileńskiego na ul.Wolską 82??
   ->Dodał(a) : nutka_9@hotmail.com   18.04.2015 17:22
Muszę dojechać z Piaseczna do Warszawy na Gierymskiego-Mokotów, jak najprostszą drogą. Zawsze jeżdziłam PKS-em a póżniej 141. Teraz nie mam zielonego pojęcia. Proszę pomóżcie.
   ->Dodał(a) : Asia    18.04.2015 17:22
Jak dojechać z Dworca Centralnego na Dworzec Europa gdzie wczesniej byl Stadion Europa a teraz buduja stadion na Euro2012?? prosze o szybko odpowiedz
   ->Dodał(a) : patryszjaaa26@tlen.pl   18.04.2015 17:22
Jak dojechać z wileńskiego na ul. barska? którymi tramwajami itd, proszę o pomoc...
   ->Dodał(a) : celina@6.onet.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechac autobusem nr z okecia na dworzec pks zachodi
   ->Dodał(a) : celina@6.onet.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechac autobusem nr z okecia na dworzec pks zachodi
   ->Dodał(a) : jakubo1   18.04.2015 17:22
Jak dojechać z Anina na ulice Rzymowskiego Wincentego proszę o szybką odpowiedź
   ->Dodał(a) : grzes   18.04.2015 17:22
jak dojechac od pon.9 o5 2011r z wiatracznej do al. jana pawla. tramwajem 28 chyba nie da rady
   ->Dodał(a) : piotr   18.04.2015 17:22
jak dojechać z dworca zachodniego na ul.rydygiera
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechac z dworca centralnego na ulice madalinskiego
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechać ze Witracznej na ulicę Płocką
   ->Dodał(a) : Krakers   18.04.2015 17:22
Może mi ktoś pomóc, jak najkrócej dojechać z Piaseczna do Arkadii autobusem i/lub metrem?
   ->Dodał(a) : kermitt92@o2.pl   18.04.2015 17:22
Jest jakis tramwaj z Wysockiego(Targowek) na Siedmiogrodzka(Warszawska Szkola Zarzadzania)?
   ->Dodał(a) : julka   18.04.2015 17:22
Czy może mi ktoś pomóc, którymi tramwajami można dojechać z okęcia do arkadii?
   ->Dodał(a) : irena.koczkodaj@neostrada.pl   18.04.2015 17:22
Jak dojechać tramwajem z Placu Defilad na ulicę Chełmską ??
   ->Dodał(a) : stasiula@poczta.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechc z dworca wilenskiego do ronda wiatraczna po 17 pazdziernika...
   ->Dodał(a) : ferguson42@o2.pl   18.04.2015 17:22
Witam, jakim tramwajem mogę dojechać spod PKiN dokładnie z placu Defilad na dworzec stadion (wschodni). albo jak najszybciej mogę dostać się do Siedlec - przyjeżdżam z Opola około 11.00 dziękuję
   ->Dodał(a) : slayerka18@o2.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechac z centrum warszawy na ul. Nowowiejska 39a szkoła Staszica
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechać do szpitala bielańskiego od ul solidarności
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
W Warszawa Centralna do IMGW ul Podleśna
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
dojazd z ul. Rembielińskiej do Marszałkowskiej tramwajem w sobotę 7 stycznia 2012 o godz 7 rano
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechać z ul. Rembielińskiej do Marszałkowskiej tramwajem w sobotę 7 stycznia 2012 o godz 7 rano
   ->Dodał(a) : kinganew1@wp.pl   18.04.2015 17:22
Jak dojechać od warszawy wileńskiej tramwajem do marywilskiej do tych targowisk?
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
Jak dojechać z Placu Bankowego na ul. Targowa 73
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
trasa tramwaju 15 sobota
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
trasa tramwaju 15 sobota
   ->Dodał(a) : majka4   18.04.2015 17:22
jak dojechać od Huty na ul. Stalową?
   ->Dodał(a) : Monika   18.04.2015 17:22
Czym dojadę spod dworca głównego pkp na ulicę dobrzyńską?Potrzebuję na jutro do lekarza a nie jestem z Wrocławia(Wałbrzych)
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
warszawa jak dojechac ul.targowa ul.koszykowa
   ->Dodał(a) : edziwinska@wp.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechać z Dworca Warszawa Wileńska do LO im J.Słowackiego na Wawelskiej 46 bardzo proszę o kilka rozwiązań
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechać z natolina na cmentarz bródnowski
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechać z natolina na cmentarz bródnowski
   ->Dodał(a) : kitty   18.04.2015 17:22
Jakim tramwajem dojadę z dworca wileńskiego do stacji metra: RATUSZ ARSENAŁ? I jak z dworca dojść do przystanku?
   ->Dodał(a) : m   18.04.2015 17:22
Jakim tramwajem dojadę spod PKP Wrocław Główny na ul.Dobrzyńską?
   ->Dodał(a) : basia471@interia.pl   18.04.2015 17:22
JAK DOJECHAĆ Z OKĘCIA W WARZAWIE NA UL BUKOWINSKĄ 26 B
   ->Dodał(a) : jan-nowak1963@wp.pl   18.04.2015 17:22
czy z Dworca Centralnego dojadę tramwajem numer 19 prosto na przystanek "Morskie Oko"? Czy będę potrzebował jakiejś przesiadki? i jakie są godziny odjazdu tego tramwaju?
   ->Dodał(a) : ewa654@interia.eu   18.04.2015 17:22
jak dojechać z dworca gdańskiego do szpitala bielańskiego?
   ->Dodał(a) : Ania   18.04.2015 17:22
jak dojechać z wileńskiego na postępu??
   ->Dodał(a) : mikra79@tlen.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechać tramwajem z dworca centralnego w Warszawie na ul. Świętokrzyską?
   ->Dodał(a) : ANNA 2013-11-12   18.04.2015 17:22
jaK DOJECHAĆ Z DWORCA OCHOTA DO INSTYTUTU MATKI I DZIECKA
   ->Dodał(a) : ciborka   18.04.2015 17:22
jak dojechać z Warszawa Mlociny do Marek?
   ->Dodał(a) : martyna_grzonka@o2.pl   18.04.2015 17:22
Witam, chciałabym się dowiedzieć jak dojechać najszybciej z Dworca PKP Warszawa Wschodnia na ulicę Postępu 18 ? Jestem spoza województwa i niestety się nie orientuję.
   ->Dodał(a) : heniomalkiewicz@wp.pl   18.04.2015 17:22
Jak dojechać z dworca Gdańskiego na Stare Miasto/tramwaj,autobus/
   ->Dodał(a) :    18.04.2015 17:22
jak dojechać ze śródmieścia do Wa-wa Łączyny 2?
   ->Dodał(a) : pawel.bartkiewicz@op.pl   18.04.2015 17:22
Jak dojechać najszybciej z wileńskiego do Młocin na ulice pułkową komunikacja miejska?? proszę o dokładny opis . Z góry dziekuje
   ->Dodał(a) : kameleon   18.04.2015 17:22
jak dojechać z dworca gdanskiego na aleje jana pawła II
   ->Dodał(a) : dzidzia72@vp.pl   18.04.2015 17:22
jak dojechać z Dworca Warszawa Centralna do Sądu Rejonowego dla Warszaway Woli
   ->Dodał(a) : pawel   18.04.2015 17:22
jak dojechać tramwajem z Wyścigów w Warszawie do szpitala na ul. Wołoską
Dodawanie wpisu w wątku powyżej
Wpisz treść (Zostało 400 znaków)


  Nick/E-mail:     
   Osiem minus trzy: (wpisz wynik operacji - cyfrę)
Komentarze sprzed 18.01.2010 (0)
Warszawa - Ztm
Aktualizacja : 2013-10-14
Kraków - RDA - Dworzec
Aktualizacja : 2013-07-17
Łódź - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17
Zielona Góra - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17
Toruń - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Białystok - BMK - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Swarzędz - Wiraż Bus
Aktualizacja : 2013-07-17
Starachowice - MZK
Aktualizacja : 2013-07-17
Kraków - PKS - MDA
Aktualizacja : 2013-07-17
Rybnik - PKS
Aktualizacja : 2013-07-17

Transtravel - Kalisz
Data Dodania : 2013-07-17
Jastrzębie - Prv - Drabas
Data Dodania : 2011-01-04
Gdańsk - ZTM
Data Dodania : 2010-02-19
Radom - Prv - TIP-TOP Linia
Data Dodania : 2010-02-04
Wrocław - Prv - Beskid
Data Dodania : 2010-02-04
Kędzierzyn-Koźle - PKS Veolia
Data Dodania : 2010-01-29
Bielsk Podlaski - Veolia
Data Dodania : 2010-01-29
Piotrków Trybunalski - PKS
Data Dodania : 2009-10-02
Lublin - PUH Kewin - Prv
Data Dodania : 2009-03-10
Solec Zdrój - Prv - Ned Bus
Data Dodania : 2008-12-29
Jasło - PKS
Data Dodania : 2008-10-16
Garwolin - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Starachowice - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Grudziądz - PKS
Data Dodania : 2008-10-10
Cieszyn - ZGK
Data Dodania : 2008-09-26
Chrzanów - ZKKM
Data Dodania : 2008-09-03
Łódź Airport
Data Dodania : 2008-09-02
Dębica - MKS
Data Dodania : 2008-09-02
Opole - Riviera
Data Dodania : 2008-09-02
Świdnica - Prv - Guliwer
Data Dodania : 2008-09-02
Aktualizacja serwisu 21.04.2015 r.
Strona zawiera najczęściej poszukiwane w Internecie rozkłady jazdy PKP, PKS, MZK i inne.